Hakkımızda

Hakkımızda

Kurucusu Gökçe OKAY 2013 yılında oğlunu kucağına almasıyla beraber bakıcı aramaya başlayarak başından geçen deneyimleri, sanssızlıkları ve yakın çevresindeki arkadaşlarındaki sıkıntıları göz önüne alarak danışmanlık firmasını açmaya karar vermiştir.


Anneliğe attığım adım ile beraber hayatımdaki gereksinimlerin ilk sıralarına bakıcı ihtiyacı yerleşti. Yaşadığım deneyimlerden edindiğim izlenim ve tecrubeler ile kendi danışmanlık firmamı 2014 yılında açmaya karar verdim. Güven esasına dayanarak çıktığım yolda, önceliğim her zaman personel – aile uyumunu iyi analiz etmek ve kalıcı istihdam sağlamak oldu.Uzun süren araştırmalarım neticesinde; sadık, disiplinli, çalışkan, sevgi dolu, özverili ve zor çalışma koşullarına uyum sağlayabilen Nepalli personeller ile çalışmaya başladım. Nepal Devleti ile Peri İnsan Kaynakları olarak yasal anlaşmalar gerçekleştirdim. Hergün yeni tecrubeler edinip, yeniliklerin peşinden gittim. Nepal’de ilk ve tek Türk Eğitim akademisini kurdum. Nepal ülkesinde Nepal Dış İşleri makamına çıkan ve Nepal Dış İşleri Bakanı ile istihdam hakkında toplantı yapan ilk Türk oldum. Daha iyisini yapmalıyım derken sık sık Nepal ülkesine gerçekleştirdiğim ziyaretlerimde Nepalli insanlara Türk insanlarını tanıttım, öğrettim ve onları yaşayarak onları daha iyi tanıdım. Şuan istihdam sağladığım her personel, Nepal’de ve Türkiye’de kurduğum uzman kadrom ile beraber itina ile seçilmekte ve tüm işlemler şirketim tarafından yürütülmektedir.

İşini seven, çalıştığı evi sahiplenen, sorumluluğunu aldığı bebeğe sevgi ve özveri ile bakan personel temini temel amacımdır. Mutlu aileler hedefimdir..

Sevgilerimle,

Gökçe OKAY