Neden Evde Yatılı Yabancı Personel ?

Neden Evde Yatılı Yabancı Personel ?

Günümüzde ve ülkemizde kadınların çoğu ekonomik ve sosyal nedenler yüzünden çalışmaktadırlar. Sabah erken saatte işe giden annelerimiz ve babalarımız bazı zamanlar iş yoğunluğundan dolayı geç saatlerde eve gelmekte olup bazı zamanlarda ise yatılı iş seyahatleri olmaktadır. Yatılı ev personeli ailelerimizin evinde yaşamakta olup özellikle sabah erken saat ve akşam saatlerinde ailelerimize destek vermektedirler.

Günümüz çalışma şartlarının da çok ağır olması zihnen ve bedenen yorulan ebebeynlerin eve geldiklerinde ev telaşını düşünmeden çocukları ve birbirleri ile kaliteli zaman geçirmeleri yatılı ev personeli alma sebeblerinin başında gelmektedir.

Yatılı ev personeli çocuğunuz veya bebeğiniz ile gece gündüz ilgilenebilmekte, acil durumlarda bebeğinizi ve çocuğunuzu güvenle bırakabileceğiniz insanlardır. Evinizin işleri düzenli ve sistemli bir şekilde yatılı ev personeli tarafından yapılmakta olup, zamanla yemek yapmayı öğrenen personeller çalışan annelerimizin yükünü oldukça hafifletmektedir.

Bebekler ve çocuklar yatılı yabancı personeller ile daha çok sosyalleşip, vizyonları farklı kültürleri farklı insanları tanıyarak gelişmektedir.

Çocuklarınıza iyi bir arkadaş ve güvenle bakabilecek bir abla olmaktadırlar. Onlarla oyunlar oynayıp, onların tüm öz bakımı, yemek yedirme, banyo yaptırımı, aktiviteleri, uykuya hazırlık aşamalarını  yapabilmektedirler.

Zaman sorunu yaşamayan yatılı ev personelleri çocuklarınız için okul öncesi hazırlık ve okul sonrası karşılama gibi görevlerde yer almaktadırlar.

Yatılı yabancı ev personeli sadece 1 şehirde çalışmaksızın ailelerimiz ile seyahat etme özgürlüğüne sahiptir. Gidilen tatillere, yazlık/kışlık evlere sizinle gelebilmekte hatta şehir değişikliğinizde sizinle beraber aynı şehre gelebilip sizinle yaşayabilmektedir.