Ücret ve Koşullarımız

Ücret ve Koşullarımız

1-Nepalli Bakıcıların aylık maaşları 500 USD + 30 TL haftalık izin parasıdır.

2-Yasal çalışma izinleriyle geldikleri için aylık sigorta ödemeleri bulunmaktadır. Yurt dışı ilk giriş personel, Devletimizin teşvik indirimden faydalanmakta olup aylık SSK ücret 600 TL’dir. SSK ödemesi işverene aittir.

3-Seçilen personelin yurt dışından Türkiye’ye transfer ücreti işveren tarafından karşılanmaktadır. Personel geldikten sonra transfer ücreti (uçak bileti) maaştan düşülmektedir.

4-Aile, personelle ilgili herhangi bir uyum sorunu yaşadığı takdirde ücretsiz 3 değişim hakkı vardır. Bu süreç 4 ay ile sınırlı olup, 4 ay sonraki değişimlerde şirketimiz tekrar hizmet bedeli talep etmektedir.

5-Çalışma izni onaylanırken 1143 TL Bakanlık harç ücreti işveren tarafından Bakanlık hesap kodlarına yatırılacaktır.

6-Şirketimiz aracılığı ile alacağınız personellerin yasal çalışma izni başvurusundan önce kapsamlı sağlık kontrolleri yapılmakta ve sabıka kayıtları alınmaktadır. Başvuru yapılan Türk Konsolosluğu bu belgeler olmadan çalışma izni sürecini başlatmamaktadır.

7-Seçtiğiniz Nepalli Bakıcı minimum 2 yıl kontrat ile ülkeye giriş yapmakta olup 2 yıldan sonra süresiz yenilenebilir kontrat yapılabilmektedir.

8- Personellerimizin vize uzatım işlem takibi şirketimiz tarafından her yıl ÜCRETSİZ yapılmaktadır.

9-Seçilen personelin tüm yasal süreci şirketimiz tarafından takip edilmekte olup, şirketimizin hizmet bedeli 900 USD + KDV’dir.

10-Hizmet bedeli yurt dışına gönderilecek evraklar hazırlanırken alınmaktadır.