(0242) 323 27 77

Fees and Conditions

1-Nepalli Bakıcıların aylık maaşları 500 USD + 30 TL haftalık izin parasıdır.

2-Yasal çalışma izinleriyle geldikleri için aylık sigorta ödemeleri bulunmaktadır. Yurt dışı ilk giriş personel, Devletimizin teşvik indirimden faydalanmakta olup aylık SSK ücret 435 TL’dir. SSK ödemesi işverene aittir.

3-Seçilen personelin yurt dışından Türkiye’ye transfer ücreti işveren tarafından karşılanmaktadır. Personel geldikten sonra transfer ücreti (uçak bileti) maaştan düşülmektedir.

4-Aile, personelle ilgili herhangi bir uyum sorunu yaşadığı takdirde ücretsiz 3 değişim hakkı vardır. Bu süreç 3 ay ile sınırlı olup, 3 ay sonraki değişimlerde şirketimiz tekrar hizmet bedeli talep etmektedir.

5-Şirketimiz aracılığı ile alacağınız personellerin yasal çalışma izni başvurusundan önce kapsamlı sağlık kontrolleri yapılmakta ve sabıka kayıtları alınmaktadır. Başvuru yapılan Türk Konsolosluğu bu belgeler olmadan çalışma izni sürecini başlatmamaktadır.

6-Seçtiğiniz Nepalli Bakıcı minimum 2 yıl kontrat ile ülkeye giriş yapmakta olup 2 yıldan sonra süresiz yenilenebilir kontrat yapılabilmektedir.

7-Seçilen personelin tüm yasal süreci şirketimiz tarafından takip edilmekte olup, şirketimizin hizmet bedeli 900 USD + KDV’dir.

8-Hizmet bedeli yurt dışına gönderilecek evraklar hazırlanırken alınmaktadır.